GONDNOK

Az Etyeki Kúria Borgazdaság 1996 óta működik Etyeken, az Öreghegyen. A borászat az elmúlt években nagyon dinamikusan növekedett úgy a termelés, mint az infrastruktúra terén. A borászat 2013-ban átadott, több építészeti díjjal is kitüntetett birtokközpontja fejlett műszaki megoldások sorát vonultatja fel és a környék egyik ékköve, amely számos rendezvénynek ad helyet. Borászatunk a hagyományok tisztelete mellett kezdettől fogva innovatív szemléletmódjával és a fenntartható gazdálkodásban elért eredményeivel vált ismertté.

Folyamatos üzletfejlesztésünk következő állomásaként hosszú távon elkötelezett, teljes munkaidős

GONDNOK
keresünk azonnali belépéssel.

Főbb feladatok
Az Etyeki Kúria Kft. és testvérvállalatai használatában lévő ingatlanok infrastrukturális üzemeltetési feladataiban való részvétel:
- Kisebb karbantartási, javítási feladatok ellátása
- Külsős szolgáltatók, vállalkozók munkájának támogatása
- A borászathoz tartozó egyéb épületek és azok környezetének rendben tartása
- Szükség esetén anyagbeszerzés intézése
- A vendéglátás és rendezvény osztály működésének támogatása:
* Közreműködés rendezvényhelyszínek előkészítésében, a rendezvényre érkező járművek pakolásában, rendezvényhez kapcsolódó beszerzések elvégzésében, illetve a rendezvények utáni elpakolásban
* Külső helyszínen megtartott rendezvények lebonyolításának segítése
- Gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés (szervíz és egyéb vidéki utak igény szerint)
- Esetileg gépjárművezetői feladatok (szállítás)

Elvárásaink a pozíció betöltéséhez
Szakirányú középfokú végzettség, minimum 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Szolgáltatói szemlélet, együttműködési hajlandóság és készség
- Problémamegoldó képesség, fizikai erőnlét, rugalmasság
- Önálló munkavégzés, precizitás, felelősségvállalás
- Alapfokú számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)
- B kategóriás jogosítvány

Előny
Mezőgazdaságban, borászatban szerzett tapasztalat
- Targoncavezetői jogosítvány
- C, E kategóriás jogosítvány
- Etyek 20 km-es körzetében található lakhely

Amit kínálunk
Stabil hátterű vállalat, hosszútávú munkalehetőség
- Piacképes fizetés évvégi bónuszlehetőséggel
- Munkába járás költségtérítése
- Magas műszaki színvonal a működés minden területén
- Díjnyertes borok, amelyekre büszkék vagyunk
- Fiatalos, sikeres, támogató és motivált csapat
- Családias hangulat, természet közeli munkahely

    Amennyiben érdekli a lehetőség, több részletet szeretne megtudni, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az
    gymartin@etyekikuria.com
    e-mail címre.